Brangakmeniai
Magija ir Ezoterika

Kaip išsirinkti brangakmenį?

Stebuklinga uolienų ir mineralų galia tikima jau ne vieną tūkstantmetį. Manoma, kad akmenys gali pritraukti sėkmę, gydyti, padėti įgyvendinti konkrečius ketinimus arba apsaugoti nuo blogio. Tokį tikėjimą skatina faktas, kad visi brangakmeniai kilę iš Žemės. Vadinasi, juose tikrai gali slypėti dalis energijos, kurią mūsų planeta kaupė ne vieną milijardą metų… akmenys

Kaip išsirinkti?
Neretai norintiems pasinaudoti stebuklingomis brangakmenių galiomis kyla klausimas, kaip pasirinkti sau tinkamiausią. Specialistai pataria paeksperimentuoti su skirtingų rūšių akmenimis ir išsiaiškinti, kurie jų atneša daugiausia sėkmės. Ne veltui sakoma, kad su akmenimis reikia tarsi susidraugauti, išmokti iš jų paimti viską, kas geriausia. Renkantis laimę nešantį akmenį svarbiausia įsiklausyti į save. Akivaizdu, kad jei į rankas paėmę agatą, labradoritą arba titnagą jaučiatės prastai, vadinasi, jų energija jums netinka.

Pritraukia sėkmę ir pildo svajones:

Jeigu siekiate prišaukti sėkmę verslo srityje, derėtų rinktis malachitą arba citriną. Pastarasis dažnai vadinamas laimingu pardavėjų akmeniu. Citrinas pritraukia pinigus ir palankias aplinkybes. Malachitas saugo nuo nelaimių ir nepageidaujamų įvykių versle. Dėl to šį akmenį labai vertina verslininkai.


Svajonėms tapti realybe padės amazonitas. Ne veltui pastarasis nuo seno laikomas sėkmės ir vilties akmeniu. Jis suteikia drąsos ir motyvacijos.


Tikima, kad akmenys gali padėti išlošti loterijoje arba tam tikruose žaidimuose. Didžiausią galią turi aventurinas. Jis vadinamas galimybių akmeniu. Šis brangakmenis – vienas galingiausių sėkmę nešančių talismanų. Jis pritraukia turtus ir padeda laimėti susiklosčius tokioms situacijoms, kurių negalima tiesiogiai kontroliuoti, pavyzdžiui, lošiant loterijoje.

Aventurinas


Sekasi lošiant kortomis, tačiau nesiseka meilės srityje? Tuomet verta įsigyti rožinį kvarcą. Jis laikomas širdies akmeniu, mat tikima, kad turi galių atverti Širdies čakrą. Šis brangakmenis pritraukia meilę, santuoką, padeda užmegzti sėkmingus santykius. Be to, gali pakurstyti šiek tiek prigesusį šeimos židinį, iš naujo įžiebti aistrą.


Jeigu nepasitikite savimi, bijote, kad negebėsite iki galo atskleisti savo talentų, su savimi derėtų nešiotis karneolio arba raudonojo jaspio talismanus. Karneolis suteikia pasitikėjimo ir padeda atskleisti užslėptus talentus. Aktoriai, muzikantai ir kiti menininkai turėtų jį neštis į perklausas ir duodami interviu. Raudonasis jaspis taip pat laikomas menininkų akmeniu, nes padeda įgyvendinti originalias idėjas.


Jei esate atletai, verta kliautis heliotropu, kuris vadinamas kraujo akmeniu. Teigiama, kad šį mineralą kaip talismaną antikos laikais nešiodavosi gladiatoriai. Tikėta, kad kraujo akmenys per kovas saugo nuo sužeidimų ir neša sėkmę. Manoma, kad šis akmuo užtikrina stabilumą, padeda atrasti pusiausvyrą, didina fizinę ištvermę.


Tikima, kad visomis vaivorykštės spalvomis spindintis agatas suteikia visapusišką apsaugą. Jį derėtų nešiotis su savimi, kad ir kur eitumėte. Beje, manoma, kad tai vienas seniausių žmonijai žinomų akmenų. Senovėje šio mineralo žmonės dėdavo ant karių šarvų, kad suteiktų stiprybės, apsaugotų mūšyje ir pritrauktų pergalę.


Jeigu norite, kad jums sektųsi visur ir visada, verta įsigyti turmalininio kvarco talismaną. Jame sujungiamos kvarco ir turmalino galios. Nedidelis turmalininio kvarco akmenukas panaikins blogą energiją, padės išsilaisvinti iš vidinių pančių bei užtikrins sėkmę, kad ir ko imsitės.