Bendri

Asmeninis horoskopas: Kas tai?

horoskopasAstrologija yra ezoterinio mokslo šaka, kuri remiasi astronomija ir matematika bei siekia senovės Šumerų laikus, apie  5000 m. prieš mūsų erą. Permainų astrologiją propaguojantys astrologai tvirtina, kad žmogus yra pajėgus suvaldyti savo likimą. Astrologija negali nurodyti koks bus Jūsų gyvenimas, bet gali tikrai padėti, kai reikia atsakymų kaip pasiekti sėkmę ir laimę.

Kiekviena diena turi savo legendą, lygiai taip pat kiekvienas žmogus turi asmeninę astrologinę istoriją. Pagal gimimo datą, laiką ir vietą yra daromas asmeninis horoskopas, kurio dėka galima matyti savus turimus talentus, išskirtinumus, stiprybes. Galime įžvelgti, ko reikia mokytis, kame stiprėti, kad nereikėtų gyvenime jaustis prastesniu už kitus, kažko nesugebančiu ar be priežasties nežinia ko bijoti. Jau ir šiuolaikinis mokslas ima tyrinėti kosminių poveikių įtaką žmonių elgesiui, nes astrologija naudojasi jau tūkstančius metų kaupta patirtimi.

Asmeninis horoskopas – tai individualus „Kosminis likimo pasas”. Jis padeda sužinoti, dėl ko mes atėjome į šį pasaulį, kur šaknys mūsų sėkmių ir kokiu keliu eiti, kad nesusidurtume su žmonių bei situacijų pasipriešinimu. Asmeninis horoskopas padeda atrasti tą siaurąją nišą, kurioje slypi išskirtiniai talentai. Kuomet įvardijama sava erdvė – tuomet lengva gyventi čia ir dabar, gerbiant praeities prisiminimus ir įgautą patirtį. Neverta per daug save spausti dėl rytdienos, nes kiekviena diena yra paruošusi mums džiaugsmus ir išbandymus, skausmus ir pergales. Pažintis su savąja gimimo diena suteikia šansą gauti raktus, kodus ar, kaip dabar sakoma, slaptažodžius. O kur ir kaip juos pritaikysime – tai jau kiekvieno laisvė rinktis.

Gili analizė padeda įsigilinti į tai, kas vyksta mūsų gyvenimo misterijoje. Būtent šios rūšies horoskopas – pamatas astrologinių žinių apie save, todėl turėti jį svarbu visiems, kurie domisi savo dabartimi, praeitimi, ateitimi.