Bendri

Išskirtinės astrologų prognozės: kaip gyventi medinės ožkos metais

„Vasario 19-ąją pagal kinų kalendorių prasideda tikrieji Medinės ožkos metai, todėl visos astrologinės prognozės pildysis tik nuo šios datos“, – jau rytoj, penktadienį, 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Pasaulis X“ viena garsiausių Lietuvos astrologių Nijolė Gabija Wolmer kiekvienam zodiako ženklui išsamiai patars, kaip gyventi 2015 metais.

„Ožka – trankių linksmybių, visuotinio dėmesio, prabangos bei viešumos ir poravimosi gerbėja, todėl kiekvieną iš mūsų kviečia pasirodyti pasauliui visu savo gražumu, pasidalyti širdies šiluma“, – sako N. G. Wolmer ir priduria, kad pokyčius pajus tie zodiako ženklai, kurie ryžtingai imsis veiksmų ir neplauks pasroviui.

„Nesiseka jausmų pasaulyje? Norite jaustis laimingesni, sveikesni, geresnės nuotaikos? 10 šeštadienių iš eilės nevartokite mėsos, taip pat žuvies, nė lašo alkoholio ir kiaušinių. Silpsta regėjimas? Atkreipkite dėmesį į tai, kaip elgiatės su tėvu. Kankina potencijos sutrikimai ar nevaisingumas? Greičiausiai netinkamai elgiatės su savo antrąja puse, o galbūt šių problemų nusipelnėte praeitame gyvenime“, – sako astrologas, chiromantas Ardžunas Čakrabortis iš Indijos ir duoda neįprastų patarimų, kaip gyventi sėkmingiau ir laimingiau.

Lietuviška tradicija – švenčių sūkuryje po darbų ne tik švęsti, bet ir mąstyti, planuoti, žiūrėti į ateitį. Į ką žiūri žmogus, gyvenantis gamtoje ir priklausantis nuo metų laikų? „Jis žvalgosi į dangų ir ten ieško ženklų. O tie gauti gimimo ženklai dažnai būna suprantami ne taip. Juk girdime kaip sako: „Aš esu Avinas.“ Ne tu esi Avinas, o Avino ženklas yra skirtas tau. Kai važiuoju keliu ir matau ženklą, juk ne aš esu tas ženklas, o jis yra skirtas man ir kviečia laikytis kokių nors taisyklių, – aiškina etnoastronomas, fizikas, muziejininkas, senojo lietuviško horoskopo tyrinėtojas Jonas Vaiškūnas ir priduria, kad pagal lietuvišką astrologiją šių metų simbolis yra du vienas į kitą žiūrintys paukščiai: – Tai Dievo paukščių metai, tai švietimo metai, tai spindėjimo ir vidinės šviesos metai. O tai reiškia, kad visa, sukaupta viduje, reikia be gailesčio atiduoti kitiems.“

Jau šį penktadienį 20.50 val. laidoje „Pasaulis X“ per „Lietuvos ryto“ televiziją – išskirtinės astrologų prognozės ir pasakojimai, kaip pagal siunčiamus gamtos ženklus mūsų senoliai būrė iš žvaigždžių, delno linijų ir net iš gyvulio vidurių.

„Pasaulis X“ – penktadieniais 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ TV.