Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas dvyniams

horoskopai10Asmenybė
Gimusieji po Dvynių ženklu jaučia nuolatinį poreikį bendrauti. Kad ir ką veikiate: ar kalbate su draugu, ar perduodate informaciją internete, Jūs visuomet būsite išgirsti.Protaujate greitai vertindami, analizuodami, lygindami. Kalbate gyvai ir sąmojingai.Turite įgimtą rašytojo ar kalbininko talentą. Matote abi reikalo puses, todėl kartais Jums sunku apsisręsti. Jūs nenuilstantys ir visapusiški, mėgstate permainas,o ateitis Jums kur kas įdomesnė už praeitį.

Bruožai
Jūsų apranga priklauso nuo nuotaikos,todėl joje gausu stilių ir spalvų. Jūsų namai šviesūs ir erdvūs, juose galima laisvai judėti. Jus traukia patiekalai, kuriuose sumišę netikėčiausi aromatai. Elektroninė ypač ryšių įranga.

Meilė
Jeigu leisite savo šviesiam ir analitiniam protui valdyti emocijas, žmonės manys, kad Jūs neseksualūs. Tačiau pakaks atminti, kad niekas neparašys puikesnio meilės laiško, kaip nuolat bendraujantys Dvyniai. Mėgstate įvairovę ir puikiai flirtuojate. Tačiau, jei pasirengėte apsistoti, geriausiai Jums seksis poroje su vyresniu Avinu, Liūtu ar Šauliu.

Karjera
Žiniasklaida – Jums tinka idealiai, čia išnaudosite sugebėjimą bendrauti ir patenkinsite nuolatinės kaitos poreikius. Kitos sritys, kuriose galite puikiai pasireikšti – tai politika, ryšiai su visuomene, mokymas, žvalgyba, muzika ir šokis. Venkite monotoniškų ir nuobodžių darbų.

Parašykite komentarą