Pagal zodiako ženklą

Bendras horoskopas vandeniui

horoskopai2Asmenybė
Jūs rūpinatės žmonija ir padarysite viską, kad pagelbėtumėte vargstantiems. Esate idealistai ir reformatoriai, todėl lengvai įtakojate dideles žmonių grupes. Visų pirma rūpinatės pasauliu, tik po to savimi. Vandeniai puikiai jaučiasi kolektyve, jie visuomet linkę padėti, tačiau kartais nutolsta nuo draugų ir šeimos. Jūs dažnai nenuspėjami, maištingi, netgi ekscentriški, besąlygiškai vertinate nepriklausomybę.

Bruožai
Jūsų drabužiai pabrėžia individualumą. Jūs vienodai vertinate tiek įprastinę, tiek proginę aprangą, tiek ir tą, kuri būdinga tam tikrai žmonių grupei. Jūsų namai vėsūs, juose daug oro. Interjerą pagyvina įdomūs daiktai, juos radę ilgai saugote. Jeigu turite pomėgių, tai dažniausiai jie susiję su mechaniniais daiktais ir veikla atvirame ore – kelionėmis, sklandymu, važinėjimu kabrioletu.

Meilė
Kadangi mėgstate laisvę, pasistenkite surasti partnerį, kuris Jūsų nesisavintų. Renkantis porą, Jums prireiks laiko, tačiau priimtas sprendimas bus grįstas draugyste ir bendrais interesais. Meilėje Jūs esate ištikimi, atlaidūs ir pasiaukojantys, tačiau Jūs taip pat galite virsti tolimu, šaltu, nepastovių nuotaikų žmogumi. Sėkminga pora su Liūtu, ypač, jei turite vaikų, kurių gerbūviu sutartinai rūpinsitės. Jūsų meilė nestokos žavesio, pasirinkus Dvynius ar Aviną.

Karjera
Rutina Jums varo nuobodulį, todėl ieškokite darbo, kuris nevaržytų savarankiškumo ir leistų diegti naujoves. Vandeniai – gimę mokslui, jie ypač puikūs srityse balansuojančiose tarp kelių mokslo šakų, kaip kad astronomija, okeanologija, ar archeologija. Jautrūs visuomenės problemoms Vandeniai būna talentingi sociologai, politikai, socialiniai darbuotojai, ekologai.

Parašykite komentarą