horoskopai meile
Pagal zodiako ženklą

Horoskopas vienišiams: ar šiemet įsižiebs meilė?

Artėjant vasario 14-ajai, šv. Valentino arba kitaip vadinamai Meilės dienai, visi vienišiai nejaukiai pasimuisto ir pradeda svarstyti ar žvaigždės šiemet neš laimę, ar jų gyvenimo kelyje įsižiebs meilės liepsna? Į tai geriausiai atsakyti gali pačios žvaigždės ir pagal juos sudarytas horoskopas.

Avinas

2015-aisiais laukia rimtos permainos. Nauja, ilgai laukta pažintis su galimai įdomiu ir širdžiai artimu žmogučiu numatoma vasario pabaigoje. Jei nepasiduosite egoizmui ir pavydui, atklydusią meilę išlaikysite šalia savęs.

Jautis

Ramiai prasidėję metai pasibaigs vasaros pabaigoje, tuomet pateksite į tikrą meilės nuotykį. Nebijokite ir pasiduokite jausmų audrai. Puikios emocijos garantuotos! Šiais metais žvaigždės jums palankios, kaip magnetas trauksite priešingą lytį, tad itin tikėtina, jog viena nauja pažintis taps lemtinga.

Dvyniai

Šie metai bus jūsų! Spinduliuosite pasitikėjimu savimi bei seksualumu, kas ypatingai traukia priešingos lyties atstovus. Tačiau rinkitės su galva, naujai užmegzti santykiai tik iš pradžių gali atrodyti idealūs. Metų viduryje dėl netinkamo pasirinkimo gali tekti skaudžiai gailėtis.

Vėžys

Pakentėkite iki vasaros, jos metu laukia įdomių jūsų gyvenimo istorijos vingių – flirtas, naujos pažintys, nuotykiai ir plazdantys drugeliai pilve…   Rugpjūtis – idealiausias mėnuo užmegzti romaną. Įsimylėsite iškart, tačiau pasiruoškite ir išbandymams bei nuotykiams, meilės atradimas nebus paprastas.

Liūtas

Pagal horoskopą, vienišų liūtų laukia permainos ir pasikeitimai. Tačiau svarbu jų nebijoti ir nevengti. Būkite matomi, bendraukite, pasitikėkite savimi, būkite aktyvūs. Taip pritrauksite žmonių dėmesį ir susižavėjimą, o iš to gims karšti jausmai.

Mergelė

Šiais metais žvaigždės jums palankios, nebijokite imtis pokyčių savo gyvenime. Pradėkite jau kovo mėnesį! Nauja ir įdomi pažintis netruks peraugti į romaną, tačiau vasarą gali pasipilti išbandymų virtinė. Svarbiausia išlikti stipriems, rasti bendrų pomėgių, laisvalaikio užsiėmimų, kad pajustumėte didesnį širdžių artumą.

Svarstyklės

Jei labai nori, norai išsipildo. Būtent ši patarlė yra sutrumpintas Svarstyklių horoskopas. Šie metai prasidės palankiais ir įdomiais įvykiais, maloniomis pažintimis, kurių viena peraugs į rimtus santykius. Nors bijosite pripažinti ir apsimetinėsite, jog tai tik nuotykis, tačiau giliai širdyje sieksite dvasinio artumo.

Skorpionas

Šiais metais aistringieji Skorpionai bus tarsi galvą pametę. Galbūt meilė laukia už jūsų marių ir jūs pulsite jos ieškoti į užsienį? Kad ir ką darytumėte, nedarykite to vasarą. Vasaros romanai šiais metais tikrai nebus sėkmingi.

Šaulys

Vasario mėnuo, o gal net ir pati Valentino diena yra puikus metas užmegzti naują pažintį ir pradėti naują romaną. Meilė užvaldys ir aptemdys protą, todėl nuo rimtų sprendimų susijusių su antra puse susilaikykite iki rudens. Geriausi sprendimai bus žiemos pradžioje.

Ožiaragis

Kuomet metai sėkmingi, tuomet ir meilėje pradeda sektis. O 2015-ieji Ožiaragiams susiklostys palankiai. Kad ir ką planuotumėte, kad ir kuo užsiimtumėte, viskas eis kaip sviestu patepta. Tačiau neužmikite ant laurų. Įsijautę į naujus santykius nepamirškite darbų ir įsipareigojimų.

Vandenis

Vandenių laukia adrenalino kupinas pasivažinėjimais santykių amerikietiškuose kalneliuose. Gausu trumpalaikių pažinčių, susižavėjimų, džiuginančių, tačiau itin trumpai. O kai kurios pažintis gali palikti ir kartėlį. Tikėtina, jog meilę sutiksite užsienyje. Tad pirmyn į kelionę!

Žuvys

Laukia dvilypiai metai – linksmybės pramogos, tačiau tuštuma širdyje. Jausitės nepastoviai, tai norėsis meilės ir santykių pastovumo, tai atsiras viską apimantis abejingumas. Visgi, rugsėjį užsižiebs meilės žvaigždė. Svarbiausia – neidealizuokite partnerio, o mėgaukitės buvimu kartu.

Horoskopais dalinosi dienoshoroskopas.lt