Straipsniai

Tvora – namų aplinkos saugumo garantas

Segmentinės tvoros naudojamos aptverti nuosavo namo teritorijai, sporto, automobilių stovėjimo aikštelėm, pramoninės paskirties objektams ir gydymo įstaigoms. Jos pasižymi labai dideliu praktiškumu, amžiškumu, tvoros aplinkai suteikia privatumo ir saugumo.

Ką reikia žinoti ruošiantis aptverti sklypą ?

  • Ruošiantis tverti nuosavą sklypą reikia susiderinti su kaimynais, išsiaiškinti ar jiems neužstos apšvietimo, ar netrukdys bendram estetiniam vaizdui.
  • Išlyginti žemės paviršių;
  • Apsispręsti dėl sodinamų medžių, želdinių vietos, derinant su tvora;
  • Apsispręsti dėl pamato;
  • Suplannuoti busimo namo fasadą ir sklypo vaizdą;
  • Išsirinkti tinkamiausią tvoros modelį;

Kokios gali būti tvoros ?

Tvoros gali būti UŽDAROS arba ATVIROS. Atviros tvoros, tai segmentinės, tinklo tvoros, jos apgins nuo pašalinių įsibrovimų, bet nesaugos nuo privatumo. Uždaros tvoros atrodys kaip siena ir saugos jūsų privačią nuosavybę. Tvoros aukštis parenkamas pagal kliento pageidavimus ,tvora gali būti aukštesnė arba žemesnė.

Tinklinės tvoros

Tinklinės tvoros montuojamos kartu su įbetonuotais metaliniais strypais ir vielos įtempėjais, jos skirstomos į pinto ir virinto tinklo tvoras. Tinklo tvora yra pagaminta iš tvirto metalo, o tinkamai  įbetonavus stulpus bus tvirta ir ilgai jums tarnaus. Jeigu teritoriją norime aptverti laikinai, tai tiks lengvai montuojamos tinklo tvoros

Medinės tvoros

Medinių tvorų segmentai montuojami prie metalinių arba betoninių stulpų. Termiškai apdorotos medinės tvoros yra labai atsparios puvimui ir pašaliniems aplinkos poveikiams. Medinių tvorų permatomumas būna skirtingų rūšių, turinčios didesnį arba mažesnį kiaurymių plotą.

Plastikinės tvoros

Plastikinės tvoros montojamos prie betoninių arba akmeninių stulpų. Plastiko tvoros imituoja medžio tekstūrą arba kitą pasirinktą spalvą. Tvoros segmentai išlaiko savo spalvą, atsparūs salės spinduliams ir aplinkos poveikiui.