Straipsniai

Tinkamas konferencijų salės pasirinkimas garantuoja pusę jūsų renginio sėkmės

Visada malonu ko nors naujo išmokti ar sužinoti, dalyvaujant mokymuose ar konferencijoje, vykstančioje malonioje aplinkoje. Būtent ji padeda suderinti rodos du visai skirtingus dalykus – darbą ir malonumą.

Verslo renginių kompleksas „Siesta“ įsikūręs nuostabiame gamtos kampelyje ant Nevėžio upės kranto visai netoli Kauno. Tokia lokacija yra labai patogi važiuojant iš bet kurio Lietuvos miesto. Verslo renginių dalyviams tikrai bus malonu atvykti į šią vietą ir atokiau nuo miesto šurmulio, atsipalaidavus aktyviai dalyvauti vyksiančiame renginyje.

Patiems įvairiausiems verslo renginiams, pristatymams ir mokymams yra siūlomos trijų dydžių konferencijų salės, talpinančios nuo 20 iki 140 žmonių. Jos yra įrengtos šiuolaikiškai ir komfortiškai, kad dalyviams būtų patogu ir malonu. Visos patalpos yra pilnai aprūpintos reikalinga įranga, tačiau esant specifiniams reikalavimams yra galimybė viską ko jums reikės paruošti sklandžiam darbui. Visose salėse veikia oro ventiliavimo bei kondicionavimo sistema. Jos yra apšviestos natūralia dienos šviesa, kas padės sukurti profesionalią renginio atmosferą, nes tokioje aplinkoje yra patogu atlikti įvairias grupines užduotis, vesti diskusijas, komandų stiprinimo ar mokymo renginius. Taip pat yra galimybė įvairias judriąsias užduotis ar žaidimus organizuoti lauke esančiose erdvėse.

Taip pat galite užsisakyti kavos pertraukėles su karštais ir gaiviaisiais gėrimais, vieno kąsnio užkandžiais bei mini desertais. Siūlome ir įvairius verslo pietus, kuriuos galite išsirinkti iš tikrai gausaus restorano patiekalų meniu ar užsakyti pagal savo pageidavimą specialiai savo renginiui. Verslo pietų metu galima užsisakyti ir įvairias gurmaniškas degustacijas ar interaktyvų kulinarinį šou, kur animacinis mažiausias pasaulyje virtuvės šefas jums atvers duris į pilną kvapų, skonių ir vaizdų gastronomijos pasaulį.

Taigi pakili nuotaikas profesionalus aptarnavimas, įkvepianti aplinka tikrai garantuos jūsų verslo renginio sėkmę.