Straipsniai

Kaip pasiekiamas efektyvesnis logistikos sandėlių valdymas?

Sandėliavimo verslas reikalauja didelių skaičiavimų ir efektyvaus darbo. Norint pasiekti užsibrėžtus tikslus reikia tinkamai dirbti. Kiekvienas verslas turi galimybę augti, tačiau norint tinkamai valdyti sandėlių nuomos verslą reikalingos specializuotos logistikos sandėlių valdymo programos. Gera žinia yra tai, kad Lietuvoje yra daug IT bendrovių, kurios siūlo aukščiausio lygio programas. Plačiau: http://www.terralogistics.lt/funkcionalumas/logistikos-sandeliu-valdymas.aspx . Taigi, kokybiškas darbas reikalauja atitinkamų įrankių. Jeigu norite tinkamai išnaudoti turimus sandėlius turite protingai disponuoti visa informacija. Norint tai atlikti reikia naudoti verslo valdymo sistemas. Kaip tokios sandėlių valdymo programos realiai padeda versle? Pirmiausia, tai programos gali padidinti darbo efektyvumą. Tokių sistemų dėka jūs bet kuriuo metu galite matyti kiek realiai yra užkrauti sandėliai, kiek krovinių atvyksta arba koks krovinys jau paruoštas išvažiavimui. Tai ne tik efektyvesnis darbas, tai ženklus pagalbininkas darbuotojams. Tos kompanijos, kurios jau turi logistikos sandėlių valdymo sistemas gali pasigirti tuo, kad rinkoje pasiekia aukščiausių rezultatų.

Kiek kainuoja ir kaip diegiamos programos?

Aišku, labai svarbu skaičiuoti išlaidas, todėl būtina žinoti kiek tiksliai kainuos logistikos sandėlių valdymo programa. Tokia sistema gali palengvinti darbą ir padėti tiesiogine to žodžio prasme uždirbti daugiau. Peržvelgus rinka galime pasakyti, kad tokios programos kainuoja iš tiesų gana nemažai. Tačiau tai tik vienkartinės investicijos, kurios atsiperka kuomet ilgalaikėje perspektyvoje. Tos kompanijos, kurios jau seniai įsidiegė logistikos sandėlių valdymo sistemas, gerai supranta, kad tokios programos yra labai naudingos versle ir padeda judėti kur kas greičiau. Pats programos diegimas nėra labai sudėtingas. Aišku ji užtrunka, tačiau pats pagrindas yra darbuotojų apmokinimas naudotis programa. Prieš pirkdami tokias verslo valdymo programas pasirūpinkite, kad IT kompanija į savo paslaugas įtrauktų ir darbuotojų apmokymą. Tai yra iš tiesų labai svarbu.

Kada geriausia pirkti tokias programas?

Daugelis galvoja, kad tokioje rinkoje egzistuoja kažkokios akcijos ar išpardavimai. Kompanijos perka programas, kad galėtų optimizuoti verslą ir uždirbti daugiau. Tokio lygio pirkimuose nėra labai svarbu sutaupyti kelis tūkstančius eurų. Daug svarbiau, kad perkamas produktas būtų iš tiesų labai kokybiškas ir patenkintu visus poreikius. Juk tinkamai įdiegus logistikos sandėlių valdymo sistemą jūs uždirbsite kiekvieną dieną. Kuo efektyviau veiks programa, tuo bus didesnis jūsų pelnas. Todėl daugelis kompanijų vadovų protingai daro orientuodamiesi ne į kainą, bet į pačio produkto kokybę. Ar Lietuvoje galima įsigyti kokybiškų produktų? Pirmiausia pasakysiu, kad galima, tačiau reikia gerai paieškoti.