Straipsniai

Kur įsigyti sėklų bei augalų

Lietuvoje sodininkystė yra tarsi kultas. Tarsi į šventę, nepaisydami oro sąlygų bei paros laiko tūkstančiai žmonių kiekvieną savaitę juda į savo sodus bei ten pluša non-stop. Visa tai šaunu, kadangi parodo, kad žmonėms rūpi estetinis grožis, nuosavas kampelis bei gamta, o pastaroji vis labiau tolsta nuo mūsų mėgiamomiestietiško gyvenimo būdo. Vis dėlto sodininkystėje svarbi ir pradžia, kaip pradėsite auginti gėles, daržoves, uogas, medelius, taip jie ir nuaugs, bus arba vaisingi, arba nesėkmingi. Viskas prasideda nuo sėklų ir daigų, o teisingas jų įsigijimas yra ne ką mažiau svarbus už gerą auginimą bei priežiūrą.

UAB „NOJUS“ įsikūrė dar Nepriklausomybės metų aušroje, 1991-aisiais ir yra bene ilgiausiai veikianti mėgėjams sėklas bei svogūnines gėles pardavinėjančių įmonių visą šį laikotarpį. Prekiaujama tiek didmena, tiek mažmena, todėl kiekvienas suinteresuotas pirkėjas nesunkiai ras to, ko reikia ir/ar norisi.

Pradedant nuo daržovių ar gėlių sėklų, pereinant prie prieskoninių augalų ar trąšų – UAB „NOJUS“ internetiniame puslapyje rasite visko. Spauskite ant nuorodos https://www.nojus.ltir įsigykite bei išsirinkite sėklas ir augalus jau dabar.

Renkantis daigus savo sodui ar daržui, nepatariame vadovautis vien nuojauta ar nuogirdomis. Juk galite visiškai be problemų ir įsipareigojimų konsultuotis su specialistais, kurie dirba šį darbą ir išmano. Forumuose yra protingų bei nusimanančių žmonių, tačiau niekas jūsų neapsaugos nuo apsirikimo ar klaidos. Jos nepadarysite, jeigu elgsitės protingai ir klausite nusimanančių specialistų nuomonės.

Parašykite komentarą