Straipsniai

Piršlybos – nuoširdžiai pasakytos mintys

Piršlybos – daugumai porų vienas laukiamiausių gyvenimo akimirkų. Tiek žiedą dovanojantys vyrai , tiek moterys ištardamos žodį TAIP nori, kad šis momentas būtų nepriekaištingas ir įsimintinas. Didžiausiu galvos skausmu tampa pasipiršimo  vietos pasirinkimas, tai gali būti  atostogaujant, vakarieniaujant kavinėje, namų aplinkoje, svarbiausia, kad ši vieta abiem būtų ypatinga. Jautrumas-  tubulų piršlybų elementas ir nuoširdžiai pasakytos  mintys.

Sužadėtuvių žiedų kategorijos

Sužadėtuvių žiedas su maža brangakmienio akute turi išskirtinę galią, porai sužadinti pačius šilčiausius jausmus. Žiedai skirstomi pagal kategorijas:

  • Klasikiniai sužadėtuvių žiedai;
  • Modernūs sužadėtuvių žiedai;
  • Halo sužadėtuvių žiedai;
  • Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai;

Klasikinio modelio žiedų rėmeliai yra siauri, gali būti sidabriniai, auksiniai arba platininiai ir inkrustuojami aukštos kokybės deimantai, kurie pasižymi savo brangiu spindesiu.

Modernaus modelio žiedai yra įvairaus pločio, puošti keliais brangakmeniais ir kitais išskirtiniais elementais.

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą ?

Renkantis sužadėtuvių žiedą, reikia žinoti koks reikalingas žiedo dydis, jeigu išrinksit gražiausią, brangiausią žiedą, o jis jūsų mylimąjai bus per mažas, ar per didelis, nuotaika bus sugadinta, o žiedą teks grąžinti. Svarbiausia atrasti sužadėtinei ne tik gražiausią, bet ir patogiausią žiedo formą. Sužadėtuvių žiedas negali būti madingas ar nemadingas, nes jis perkamas  ne vieneriems metams, o visam gyvenimui, pasirinkto žiedo akmuo turėtų atspindėti sužadėtinės asmenybę. Renkant žiedą su spalvotais akmenukais, svarbu atkreipti dėmesį į akmens formą ir dizainą. Populiariausias baltasis deimantas, jis suteikia daug žavesio ir spindesio. Juvelyrinių salonų konsultantai, jums padės aptarti visus iškilusius klausimus, pritaikys reikaligą dydį ir norimą formą. Sužadėtuvių žiedą galima užsisakyti internetinėje parduotuvėje, saugiai ir tiesiai bus pristatytas į jusų rankas.